Hoe vaak ik bij vrouwen het labeltje van hun t-shirt of hemd naar binnen moet doen (best vaak).
Hieronder het resultaat van toen ik een foto proberen te maken van een meisje dat rondliep in Diemen zuid met het labeltje uit het open rug ding dat ze aan had.
Het leuke was (of nouja ik weet niet of dat echt leuk was, ik heb er niet echt om gelachen of iets, maar het was best vermakelijk dus toch ook best leuk) was dat ze vier seconden nadat ik de foto had gemaakt, zelf het labeltje naar binnen deed. Er waren wel een stuk of zes meters tussen ons en het kind had geen enkele keer omgekeken (ik heb ook niet naar haar gegild) dus daarom was het wel apart achtig.
Misschien is het wel een beetje raar dat ik een foto heb geprobeerd te maken, het ging me echter om het labeltje, niet om het meisje, ik ben geen enge voyeur of zoiets.
juli 28, 2009 om 8:14 pm |
Een collega van mij zei over het jurkje van een andere collega:”mooi dat open ruggetje, he?”. Ik moest erg lachen maar die collega niet.
juli 28, 2009 om 8:18 pm |
ik ben er gek op.
soms in combinatie met slonzige types
soms.